Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Prebuilt HP Omen 25L

comakot

Gaining Experience
23 февруари 2017
378
249
Ајде малце помош да оформиме отприлика цена пошто компјутерот е од другар не го постирам во огласи да не кршам правила
1.5 година користен, со i5-11400, 16 рам, 500 вати напојување сака без графичка и хард диск да го продаде поради подновување.

Ако кршам и овде правила можи да се избрише постот или да се префрли во точна тема доколку има.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.091
Огласи
1.976
Најнов член
WhatYourMother
На врв Дно