• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Пребарувач

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Мислам дека треба на форумов да се стави еден пребарувач зашто многу теми се повторуваат па се даваат линкови и се водат празни дискусии.

Кога ќе се стави пребарувач ако има некој проблем полесно ќе го пребара форумот и ќе дојде побрзо до решение а и форумот нема да се полни со исти или слични работи.

А и вака знам дека нешто сум читал и после неможам да ја најдам темата каде беше тражи ваму тражи онаму па ако ја најдам ок ако не прескокнувам.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Имаш горе, под Добредојдовте бла бла бла.

Веднаш до Брзи Линкови стои БАРАЈ.

Поточно:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Да стои ама кај мене не работи :D секогаш ми вели нема резултати
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Добро бе луѓе зошто не кажувате вакви работи на време :D:D јас секогаш со македонска подршка пишувам затоа не ми работел и секогаш истото

Извинете - нема резултат. Обидете се со други зборови.

па да сте го ставеле тоа на латиница па да му текне на човек вака...

али ок нема везе. фала :p
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,999
Мислења
854,408
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно