Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Празно куќиште АТХ

Статус
Затворена за нови мислења.

Fidan

Gaining Experience
18 април 2017
142
147
Fidan додаде нов оглас:

Празно куќиште АТХ - 1.000 ден.

Поради надоградба, се продава празно куќиште АТХ.
Следи со два вентилатори 12см, еден напред, незнам бренд и еден позади deepcool, плус фабричките кабли што си одат со него.
Куќиштето е солидно сочувано, вентилаторите не бучат.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.234
Мислења
977.113
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно