Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Празнично дарување

moongose

Unbeatable
19 јули 2013
3.794
4.595
По повод празнициве, AOMEI подарува едногодишна лиценца на петнаесетина програми, меѓу кои:
  • Backupper Pro
  • Partition Assistant Pro
  • AnyViewer Pro
  • MyRecover Pro
  • WinX HD Video Converter
Услов е да се инсталираат и активираат до крај на годинава.

1703544333009.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно