1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Правило за конверзација во оглас

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 4 Јуни 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,825
  9,067
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  - Забрането е пишување на ваши мислења околу цената доколку темата не е со префикс ПРОЦЕНКА.

  -Доколку сакате на продавачот да му понудите замена за неговите делови или пониска цена обратете му се во Приватна порака.

  -Секој коментар кој би го нарушил огласот ке биде избришан и за истото ќе има санкција.

  -Строго забрането е било какво коментирање на огласи доколку не се со префикс ПРОЦЕНКА!!!

  Ве молиме почитувајте ги правилата. IT.COM.MK
   
  На KirilMKD, Shaolinmk, Logic и уште 14 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...