• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pravenje klip

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mirjana

Intern
31 март 2008
23
0
İmam snimeno so kamera pomali klipcinja kako site da gi povrzam zaedno a seto toa da izgleda uredno i so koja programa?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

mirjana

Intern
31 март 2008
23
0
Jas imam Vista i mi treba nekoja programa sto ne bi mi pravela problem.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Постои Movie Maker и за Виста.. прогуглај малку :)

ако не се снајдеш пробај со camtasia studio 5..мислам дека ќе заврши работа
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Windows Movie Maker - одлична програма, не се приметува никаква разлика дека е сечен или додаван клипот + можеш да додаваш и слајдови меѓу клипчињата со обајснувања + уште многу други корисни работи.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,676
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно