Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Прашање

hakimlash

Intern
25 септември 2023
4
2
Здраво дечки ! пред некое време направив сајт на вордпрес, е сега имам проблем на гугл срч конзол, ми се појавува pages aren’t indexed ' Page with redirect , дали има некој искуство околу ова ?

фала
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно