1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Прашање

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од wingman2083, 19 Февруари 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. wingman2083

  wingman2083
  Intern

  23
  0
  27 oктомври 2007
  Каде ми отиде мислењето што беше на темата „Регионални IP адреси“?
   
 2. Blagojce

  Blagojce
  Gaining Experience

  888
  67
  26 Декември 2007
  Машко
  Програмер
  Да не е на другата страна? Или ако било против правилата да не го избришале??
   
 3. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  @Wingman2083
  Прочитај што се бара во темата:
  И погледни како постираат другите членови во темата. :bye1:
   
Слични теми
 1. Tomekk
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  911
 2. sini6a
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  772
 3. gorgi_selkov
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  939
 4. Xenor
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,073
 5. PsyShadow
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  925
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...