1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Прашање за PSU

Дискусија во форумот 'Конфигурации' започната од kic10, 10 ноември 2019.

 1. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,053
  561
  12 Април 2017
  Машко
  Му се јавија и му кажаа дека цената е погрешна :D
   
 2. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  536
  297
  5 ноември 2013
  Машко
  Приметувате на форумот, се се зачленуваат нови членови и прашуваат , бараат помош и после првиот пост магично ги снемува? А некој се труди и си троши од своето време за да му даде одговор/најдобра опција тој што ја бара.
  @kic10 Дај барем врати, што мислиш има неколку мислења што ти даваат одговор на твоето прашање.
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 1s3ct0wN

  1s3ct0wN
  Intern

  121
  46
  18 Септември 2013
  Тој некој сам одлучува да помогни и "потроши" свое време, и кога помагаш не очекувај ништо за возврат.
   
  На mihovkris му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kirems

  kirems
  Intern

  62
  37
  28 Април 2015
  Машко
  Му понудија друго, ама не фала си ги побарав парите, рекоја дека утре ќе ми ги врателе
   
 5. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,661
  6,960
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Не е ова црвен крст, туку јавен форум каде се очекува квалитетна дискусија. Ако може некој да двои време да ви помага со вашите лични проблеми, најмалку што можете да направите е да партиципирате во дискусијата, а не да мудрувате кога не треба.
   
  На Necromancer, smole, mkd и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. gego

  gego
  Gaining Experience

  252
  264
  6 Декември 2009
  Машко
  Телекомуникациски Техничар
  #kirems не се зезај, ете ти го Пане24 бирај напојувања за 1000че има за мерак.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 7. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  80
  73
  6 Април 2013
  Машко
  Во ценава фали една 0. На крај мислам треба да стои.
  Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
   
 8. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,083
  23 Јануари 2008
  Манга
  јас 10 порачав... :D Чекам одговор од администрација.
   
  На RoninMK му/ѝ се допаѓа ова.
 9. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  80
  73
  6 Април 2013
  Машко
  Ќе ти влетаат со понуда 10 матрих 700w.
  Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 10. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,083
  23 Јануари 2008
  Манга
  На Enigma му/ѝ се допаѓа ова.
 11. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,104
  4,811
  8 Април 2011
  Машко
  И уште не се способни да ја менат цената?
   
 12. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,128
  7,030
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Ма браво. IT Miss Congeniality 2019. Предлагам тоа да ти биде кастм титула.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 13. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,083
  23 Јануари 2008
  Манга
 14. kirems

  kirems
  Intern

  62
  37
  28 Април 2015
  Машко
  Дај сите да порачаме дури да ја менат цената. Нека се понервират малку
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 15. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,104
  4,811
  8 Април 2011
  Машко
  Не бе нема да ја менат, не знаат како изгледа. Тој што ја одржува страната е ба трудничко боловање лол. После 9 месеци ке ја сменат, не бидете безобразни :) лол
   
  На kirems му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...