• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Прашање за Лаптоп станд

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
327
1,112
Да не знае некој каде се продава сличен станд на овој?

laptop stand.jpg

Бев во Премиум компјутери, ама нема веќе на лагер.
 

igoooor7

Gaining Experience
17 февруари 2015
165
271
igoooor7's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 10600K + be quiet Dark Rock Slim
Motherboard
MSI B460M Mortar
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 250GB + SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 512GB + HDD: WD 1T Caviar Black
PSU
CM G650M
RAM
2 x 8 GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16 RGB
Video card
Gigabyte GTX 1060-6GB Xtreme Gaming
Case
be quiet Pure Base 500 Window Black
Mouse
A4TECH - Bloody V7MA
Keyboard
A4TECH - Bloody B120
Audio
Logitech Z506
Monitor
Dell 24" SE2419HR FHD IPS
OS
WINDOWS 10 Pro 64bit
Да не знае некој каде се продава сличен станд на овој?

Погледнете го атачментот 99743

Бев во Премиум компјутери, ама нема веќе на лагер.
Јас го имам скроз истото од сликата го најдов на Facebook, Izishop се вика (види слика). Провери можеби ке го најдеш ама да те предупредам врши работа ама сепак изработката не е надобра.


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,629
10,922
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
327
1,112
Јас го имам скроз истото од сликата го најдов на Facebook, Izishop се вика (види слика). Провери можеби ке го најдеш ама да те предупредам врши работа ама сепак изработката не е надобра.


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Пред колку време си го порачал? Фала ти за насоките.
 

igoooor7

Gaining Experience
17 февруари 2015
165
271
igoooor7's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 10600K + be quiet Dark Rock Slim
Motherboard
MSI B460M Mortar
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 250GB + SSD M.2 2280 Gigabyte NVMe 512GB + HDD: WD 1T Caviar Black
PSU
CM G650M
RAM
2 x 8 GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16 RGB
Video card
Gigabyte GTX 1060-6GB Xtreme Gaming
Case
be quiet Pure Base 500 Window Black
Mouse
A4TECH - Bloody V7MA
Keyboard
A4TECH - Bloody B120
Audio
Logitech Z506
Monitor
Dell 24" SE2419HR FHD IPS
OS
WINDOWS 10 Pro 64bit

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,803
Мислења
850,741
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно