1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Прашање за графичка и игри

Дискусија во форумот 'PC' започната од Hustle_till_i_die, 11 Април 2016.

 1. Hustle_till_i_die

  Hustle_till_i_die
  Gaining Experience

  151
  72
  21 Декември 2012
  Машко
  Ааа не,не ми е во тој случај ич малтретиран :)
   
 2. Hustle_till_i_die

  Hustle_till_i_die
  Gaining Experience

  151
  72
  21 Декември 2012
  Машко
  Треба и монитор да земам по што овој ми е стар,имам Acer V223HQV

  2112086894.jpg
   
 3. Astro

  Astro
  Guru

  6,771
  9,417
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Тој е FullHD значи. Ќе земаш иста таква резолуција?
   
 4. Hustle_till_i_die

  Hustle_till_i_die
  Gaining Experience

  151
  72
  21 Декември 2012
  Машко
  Не сум размислувал за тоа али би земал нешто подобро FullHD дефинитивно :)
   
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,158
 2. ARMac
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  6,778
 3. Enigma
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  887
 4. DaVoRkNe
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  881
 5. Happy

  Топ 5 игри

  Happy, 11 Јуни 2015, Во форумот: PC
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  9,991
Вчитување...

Сподели

Вчитување...