• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Прашање во врска со стипендиите

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fant0m

Intern
18 септември 2007
21
0
Вака, дали некој знае кога ке има конечни резултати за стипендиите кои ги дава министерството (тие од 3300 ден). Се утепав од барање на интернет. никаде не ни пишува кога ке има конечни резултати освен тоа дека ке се објават на страната на МОН. Ако некој знае како било лани нека каже барем да знам отприлика.
 

papa

Intern
14 јуни 2007
5
0
:lut2:slusajte me dobro.
ova e mizerija ne videna na nas studenti.
ne ni se potrebni tie stipendii tuku
po zavrsuvanjeto na fax da imame sigurna rabota.:muahaha:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,647
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно