Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Прашање во врска со рутер

theKatmer

Gaining Experience
10 јули 2022
97
110
Дечки здраво, знае ли некој дали можам дома да наместам два рутери на истата мрежа за подобра покриеност?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.594
Членови
35.322
Огласи
2.920
Најнов член
pupszio
На врв Дно