• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Прашање во врска со Mozilla Firefox [Plugins]

  • Ја почнал/а темата
  • #1

lakimen

Intern
15 август 2007
154
0
Od skoro go koristam firefoksot i mi preci ona cesto pojavuvanje na potreba od pluginzi.Dali moze toa da se regulira nekako? Fala za odgovorot.Cao.
 

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
Pa osven za flash sto drugo bi baralo neznam. inaku moze vo options>advanced>updates da isklucis add ons ili nesto drugo sto ne ti treba.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,207
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно