• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Прашање околу Open Office

3 мај 2007
17
0
Барам некој ако може да ми помогне. Го инсталирав програмот, направив подесување на фирмата, но кога ќе треба да испринтам фактура на прегледот пред печатење во горниот десен агол не ми ја дава фирмата, туку само ми стои "место за вашата фирма", а во горниот лев агол ми ја дава сликата на open ofiice. дали некој знае како да ги тргнам овие работи и како да ја ставам фирмата во горен десен агол.

thanks.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.900
Огласи
348
Најнов член
Hellos
На врв Дно