1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Прашања за критериумот на модерирање

Дискусија во форумот 'Боречки клуб' започната од Lokvan, 5 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,149
  12,121
  2 Август 2012
  Машко
  Па тој од ова направи искључок со спин дека јас сум повластен и дека за мене не важеле правилата.
  Демек јас недопирлив.

  А вакви работи се случуваат all day long и ако админите би биле малку повеќе гестапо настроени би биле избришани 80% од постовите на дневна основа.

  А го гледам пењави ондека, се труди да каже нешто но кутриот не знае како. Па имаш вртење на палци, па округло на ќоше...

  Прилично лигаво.
   
  Последна промена: 6 Мај 2019
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Roncic

  Roncic
  On your way to fame

  648
  697
  7 Јули 2012
  Машко
  Мое скромно мислење, треба една ферска.
   
  На Lokvan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,125
  2,915
  12 Јануари 2016
  Машко
  Анализа на ситуацијава: Флегма веројатно не е недопирлив, но никој овде (посебено не од управата) не се замара со него (и со мене)(освен кога ќе постирам слика со вегета)(која упаѓа во очи)(за разлика од сељачките навреди на Флегма)(кои изгледа ретко кој ги перцерира)(пошто повеќето се десензитирани на такви секојдневни гомненици)... Итн, итн.

  Plot twist: Флегма е некој тежок супер геј со социопатски склоности кој мањачи момци по интернет. Секојдневно им се лепи, ги закача, ничим изазван ги провоцира на миљон разни дискусии и се надева дека некој ќе го препознае дека е достапен момак. Всушност тој е само една нежна и неразбрана душа која воопшто не е злобна и злонамерна како што навидум изгледа, туку едноставно само бара малку внимание преку сите тие навреди, посебно додека го глуми „мажествениот“ мачо став и му се гледаат надуени вратните жили кога на противниците во дискусиите со полн глас примално им урла: „ПЛАЧИПИ*КААААА“!!! :oh:
   
 4. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  97
  61
  21 Мај 2017
  Луѓе 2019 е, длабок капитализам, не знам како ви се троши време за вакви работи по форуми, секоја чест.
   
  На Ron0n му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,207
  4,655
  21 Јануари 2009
  Мхм, значи луѓево треба да се фокусираат на правење кеш, а?
   
 6. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,267
  2,821
  4 Септември 2008
  Па да, кешот го врти Светот. Ова потсеќа на 2004/2005 кога Интернетот стана подостапен за народот тука и наеднаш се открија медиумите наречени „форуми“, затоа Локван ме потсеќа како да е некој стар член од VMacedonia.
   
  На FLEGMA му/ѝ се допаѓа ова.
 7. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,149
  12,121
  2 Август 2012
  Машко
  Дури ни таму не поминуваа вакви лигави типови.
   
 8. PilGriM

  PilGriM
  Gaining Experience

  1,508
  416
  18 oктомври 2008
  Машко
  Developer
  јас предлагам една old school ферка, без шипки, ножеви итн...@Lokvan шо викаш?
   
  На Lokvan му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,145
  23,715
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  ја предлагам срамов да иде под клуч
   
  На esquimaux, marv, fuzzjaw и уште 3 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. lakimen
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  625
 2. Jovan.74
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  799
 3. skullmonkey
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,031
 4. koki
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,307
 5. NecrotoX
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  8,927
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...