• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Prasanje: Sto e toa IT TV?

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Ќе биде наскоро. Бидете стрпливи малку или како што би рекол @D: Patience is a virtue! ;)
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1.550
52
www.it.com.mk
Samoto ime 'IT TV' bi trebalo da ti dade ideja ... :)

Sepak za realna prezentacija kje mora da pochekash malku (povekje) :))
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.810
83
Да не е нешто како вести на Канал 5 економија,вести од свет,македонија?:LOL:
 

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Јас мислам да побарате сателитска програма за ИТ вести ако воопшто постои и таа нека се емитува :p
 

D

Администратор
31 март 2007
3.522
2.947
www.iwmnetwork.com
hehehe..
Pa ako postoi nekakov IT striptiz, togash mozhno e .. :D

robot_porn.gif
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
hehehe..
Kako shto mozhesh da zabelezhish toa se vika IT TV.. Pa ako postoi nekakov IT striptiz, togash mozhno e .. :D

па мора нешто и од кај нас да излези :) што се другите ќе излислуват нови моди :)) Него прашањето ми беше дали админите ќе имат некои презентации на хардвер, софтвер, рецензии за игри (нешто ко ентер) или нешо друго ќе да е...
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
D ме разочаруваш, ја очекував твојата позната реченица "Patience is a virtue" :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.661
Мислења
889.151
Членови
31.501
Огласи
33
Најнов член
Ivanmakar
На врв Дно