• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

POZZZ

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Locke

Intern
28 мај 2007
11
0
Aj da ve pozdravam, kako sto e redot.
Forumov vi e OK.:bravo:
Samo taka prodolzete.
POZDRAV!!!
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво Locke и добродојде :bravo:
Ако сеуште не си ги прочитал правилата на форумот, стори го тоа и што да ти кажам... Enjoy :metal:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно