1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Pozz

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Justice, 29 Август 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Justice

  Justice
  Intern

  30
  0
  28 Август 2007
  Zdravo na site forumov e odli4en sekoja cest za lugeto shto go napravile isto taka se nadevam deka ke se druzime i ke spodeluvame znaenja
  pozz
   
 2. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  :Dobredojde: :naopaku:
   
 3. A^1^T^E^A^M

  A^1^T^E^A^M
  Баниран/a

  393
  2
  18 Април 2007
 4. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
 5. Justice

  Justice
  Intern

  30
  0
  28 Август 2007
  Blagodaram za gostoprimstvoto :rolleyes:
   
 6. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  Welcome Justice, драго ни е што те имаме и не заборавај да ги прочиташ правилата ;)
   
 7. Justice

  Justice
  Intern

  30
  0
  28 Август 2007
 8. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  Dobredojde Justice...

  Prva zabeleshka: nemoj ushte ednash da si ne kazhal Boss-ovi :)

  Pozdrav,
  Stefan.
   
 9. _EAX

  _EAX
  Intern

  827
  6
  17 Август 2007
  ok Boss :LOL: :LOL: :LOL:
   
 10. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
 11. Justice

  Justice
  Intern

  30
  0
  28 Август 2007
 12. _EAX

  _EAX
  Intern

  827
  6
  17 Август 2007
  haha dobra kombinacija na prvata i tretata slika :)
   
Слични теми
 1. Maribell
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,394
 2. Dusan123
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  965
 3. bozidarBT
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  479
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...