1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Pozz

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Dusan123, 3 Јануари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Dusan123

  Dusan123
  Intern

  2
  0
  3 Јануари 2012
  Машко
  Здраво, ја сум Душан од Штип, многу ми се допаѓа форумот, се надевам дека ќe сe дружиме :)
   
 2. Despodov

  Despodov
  Intern

  88
  45
  14 Јули 2011
  Машко
 3. Tonino

  Tonino
  Gaining Experience

  86
  54
  14 oктомври 2011
  Машко
  CCPP Operator
 4. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,175
  3,900
  5 Декември 2009
  Машко
  Добредојде на ИТ !
   
 5. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,837
  26,064
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 6. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Добредојде момак... горе над темата можеш да ги најдеш правиалата :) прочитај ги чисто за да немаме фрки понатаму :)
   
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,724
  2,355
  14 Декември 2010
  Машко
 8. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,891
  1,463
  10 Август 2010
  Машко
 9. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,891
  1,463
  10 Август 2010
  Машко
 10. caki

  caki
  Gaining Experience

  468
  146
  1 Август 2010
 11. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  918
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
 12. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,343
  1,074
  3 Декември 2008
  Машко
  Добредојде,седни напи се шо сааш
   
 13. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
Слични теми
 1. Justice
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,374
 2. Maribell
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,395
 3. bozidarBT
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  480
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...