1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Позз Момци

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од darencee, 8 Јуни 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. darencee

  darencee
  Intern

  55
  27
  8 Јуни 2017
  Машко
  Поздрав момци. Одамна ве читам, но од пуста мрза не се регистрирав. И којзнае да не беше ограничувањево со темиве дали некогаш ќе се регистрирав :)

  Kaко и да е добро ве најдов
   
  Banjifiko, DaVoRkNe и на igor_igor им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,012
  2,771
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :)
   
  На darencee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,858
  3,829
  4 ноември 2013
  Машко
  Многу си ми нежен со ников море (мала шала :D), ајде добредојде друже имај пријатен престој па се читаме по темиве.
  И да, ѕирни ги правилава пошто има еден чичко Симо многу е лош, често знае да сече со бичкијата.
   
  На smole, Fatal1ty_, goce03 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. darencee

  darencee
  Intern

  55
  27
  8 Јуни 2017
  Машко
  Добро ве најдов

  јеб*га дарко беше зафатено па ова ми е втора опција:geek:
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Luxell

  Luxell
  Intern

  197
  41
  7 Јули 2012
  Машко
  Добредојде! ;)
   
 6. marto

  marto
  Gaining Experience

  203
  175
  25 Јули 2013
  Машко
  Добредојде
   
 7. krema

  krema
  Professor

  7,373
  7,064
  24 Јуни 2009
  Машко
 8. Astro

  Astro
  Guru

  5,711
  7,574
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Нели е тоа малку ѓеј?
  Си не лишувал толку време од своето присутство.
  Имаш време да надокнадиш, не е проблем :) Добродојде
   
 9. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

  јаој топ си cmok4e kiss4e
   
 10. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,939
  23,294
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде имај приатен престој и прашај што не е јасно ;)

  Бтв ја сум горе споменатиот Симо ;)
   
  darencee, Necromancer и на HardCorec им се допаѓа ова.
 11. darencee

  darencee
  Intern

  55
  27
  8 Јуни 2017
  Машко
  Не сум јас толку лош за да се употреби бичкијата :)

  Фала фала. Се надевам дека ќе уживам овде и ќе дознаам нови работи
   
  На Fatal1ty_ му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Astro

  Astro
  Guru

  5,711
  7,574
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ќе дознаеш дека Епл е најбољи, еплџиите сe tech гикови, Самсунг е тиња

  Sent from my Redmi 3 Mutha-fucka Pro using Tapa... talk
   
  На Војвода и Jovan2389 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. howitz
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,404
 2. FilipM
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  703
 3. Fleksi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  641
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...