• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Познати личности кои најверојатно ке починат !!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Веб страницата holytaco.com објавила прилично интересна опсервација за проблематичните познати особи, на кои животот би можел да им заврши оваа година. Помеѓу нив се Бритни Спирс, Линдзи Лохан односно Еми Вајнхаус.

Извор: Точка
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,029
www.iwmnetwork.com
Не објавувајте вакви глупости. Темата е затворена и нема да биде избришана за да служи за пример на другите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,565
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно