• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздравиии и честиткиии

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Katerina

Intern
5 јуни 2007
9
0
Здраво на цела екипа.

Тука сум за e-(business, marketing, commerce), а се надевам дека ќе научам уште некој јазик (освен Англиски и HTML).

Се надевам ќе си се дружимееее.
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Dobredojde Katerina...

Milo mi e shto te gledam na forumot, ushte pomilo ke mi e ako te gledam na
forumot so prochitani pravila :) :) [ako vekje go nemash storeno toa]
j/k

Stefan.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,916
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно