Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Поздравиии и честиткиии

Статус
Затворена за нови мислења.

Katerina

Intern
5 јуни 2007
9
0
Здраво на цела екипа.

Тука сум за e-(business, marketing, commerce), а се надевам дека ќе научам уште некој јазик (освен Англиски и HTML).

Се надевам ќе си се дружимееее.
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1.550
52
www.it.com.mk
Dobredojde Katerina...

Milo mi e shto te gledam na forumot, ushte pomilo ke mi e ako te gledam na
forumot so prochitani pravila :) :) [ako vekje go nemash storeno toa]
j/k

Stefan.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.643
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно