• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdravce

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Snake

Intern
16 април 2007
16
0
Pozdrav do site, idejata za forumov e odlicna, se nadevam kje ni bide interesno ;)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво Snake и добродојде :D
Ако не си ги прочитал правилата на форумот стори го тоа и уживај ;) .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,884
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно