• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdrav

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

edervisoski

Intern
9 април 2007
4
0
www.oktisi.com
Pozdrav do site..

Mnogu mie zadovolstvo so ima forumon napraven od mladi intelektualci...

Jas inace ziveam vo Svajcarija pa se raduvam ako mozam da naucam nesto :confused: ili pridonesam nesto novo na ovoj Forum ;) ...


Golem Pozdrav

Emir Dervisoski
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Dobrodojde Emir.
Sega mozeme i tuka da razmenuvam mislenja a ne samo na msn ;) .
Se citame na msn.
Pozdrav.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,051
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно