• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdrav :)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dan1mk

Intern
12 октомври 2020
22
5
Pozdrav, go sledam forumov vekje povekje vreme, mainly za kupi/prodaj pc parts ama kako student na Game Design & Programming moze da go koristam forumov i za konsultacii :)
Have a nice day :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,564
Мислења
846,623
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно