• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздрав

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Goddzila

Intern
15 март 2018
1
10
Поздрав до сите.
Долго време бев пасивен член но ветувам дека ќе придонесам со дискусија за форумов и членовите во иднина.
Денес ретко да се најде форум кој сеуште е доста активен.
Секоја чест до оние што се грижат за редот и дисциплината ;)
Правилата на форумот ги прочитав.
Поздрав.
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,348
10,390
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Аааа-така.
 

StefAngel

Practice makes perfect
28 ноември 2015
2,140
1,368
Те бркал таличниот Том, изгледа се изморил и си добил време за пишување
Добредојде
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,348
10,390
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,655
Мислења
829,837
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно