1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поздрав

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од estella, 25 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. estella

  estella
  Intern

  1
  11
  10 Февруари 2019
  Машко
  Само да ве поздравам сите !
  Овде најдов многу одговори на прашања што ми беа потребни.
  Одличен форум !
   
  На Peceto, olikomerc, gocetan и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,899
  26,229
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде,
  Прочитај правила и прашај што не е јасно :)
   
 3. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,339
  2,808
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Добредојде!
   
 4. krema

  krema
  Professor

  11,007
  10,542
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :cool:
   
 5. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ќе најдеш и одговори на прашања шо не ти се потребни. Поздрав и убав престој.
   
  barneymk, spanska, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. spanska

  spanska
  Gaining Experience

  55
  60
  18 Јули 2019
  Машко
  Добредојде, а благо нешто донесе?
   
 7. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  643
  824
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде.
   
 8. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,318
  2,567
  19 Јули 2013
  A има и одговори за кои сѐ уште не се знаат прашањата.
  Добредојде.
   
 9. WeiWuWei

  WeiWuWei
  Gaining Experience

  220
  124
  17 Јануари 2020
  Машко
  Мизантроп
   
Слични теми
 1. CokiMKD
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,104
 2. Benn
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,223
 3. Invictus
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,129
 4. xristijanGTI
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,507
 5. Royston
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  996
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...