1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поздрав

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од spanska, 13 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. spanska

  spanska
  Intern

  25
  29
  18 Јули 2019
  Машко
  Супер работа форумов во овие мрачни времиња. Долго време не бев логиран но со оглед на ситуацијава најдобар начин за пополнување време.
   
  olikomerc, Sonic.01, Sharlovski и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Avid

  Avid
  Guru

  4,468
  6,721
  21 Јануари 2009
  Со среќа. Внимавај на троловите.
   
  На PeGi998, Alucard, Маша и уште 7 други им се допаѓа ова.
 3. TheMarshal

  TheMarshal
  On your way to fame

  646
  991
  3 Јануари 2019
  Машко
  Said the father of all trolls on this forum.
   
  it_boy, Sonic.01, damil и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. Sonic.01

  Sonic.01
  Gaining Experience

  123
  253
  5 Јули 2016
  И немој да си рекол дека преферираш AMD или Intel, ќе те скинат! :p
   
 5. spanska

  spanska
  Intern

  25
  29
  18 Јули 2019
  Машко
  Само Ciryx све е друго 2 лига
   
 6. krema

  krema
  Professor

  10,701
  10,271
  24 Јуни 2009
  Машко
  Поздрав. :cool:

  И јас сум за Ciryx, долго време барам ваков CPU за една ретро плоча. :)
   
 7. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  629
  810
  25 Февруари 2016
  Машко
 8. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,829
  26,030
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде,
  Потсети се на правилата и прашај што не е јасно :)
   
Слични теми
 1. CokiMKD
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,091
 2. Benn
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,216
 3. Invictus
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,121
 4. xristijanGTI
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,498
 5. Royston
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  986
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...