1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поздрав

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од shitpost101, 10 Февруари 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  356
  258
  9 Февруари 2018
  Машко
  Здраво 26 год у памет ко 3 и кога ке пораснам сакам да имам оптички интернет
   
  На NikacXMKD и igor_igor им се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,385
  3,372
  1 Септември 2011
  Машко
  СтефанЧе ти ли си?
   
 3. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  356
  258
  9 Февруари 2018
  Машко
  грешка ќе да си друже освен стефанче ако не се прекрстил во Мартин
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,857
  3,828
  4 ноември 2013
  Машко
  Значи Стефанче си?
  Ај добредојде Стефче.
   
  На stefan_off и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 5. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  356
  258
  9 Февруари 2018
  Машко
  незнам кој е тој али ако така ви одговара така нека биде
   
  goce03, HardCorec и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 6. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,857
  3,828
  4 ноември 2013
  Машко
  И јас незнам кој е ама мене ми одговара да те викам Стефче.
   
 7. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  356
  258
  9 Февруари 2018
  Машко
  ако бе друже како сакаш не се лутам
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,010
  2,766
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде Мартин. :)
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,857
  3,828
  4 ноември 2013
  Машко
  Се шалам другарче, имај пријатен престој на форумов, прочитај си правила за да не те кара Симо и се читаме низ темиве.
   
 10. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  356
  258
  9 Февруари 2018
  Машко
  уживај лајт тролање да сметаше немаше да доживеам 26 xD
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 11. krema

  krema
  Professor

  7,365
  7,052
  24 Јуни 2009
  Машко
  Поздрав :)
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,352
  3,181
  11 Декември 2008
  Машко
  Здраво и добредојде
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,938
  23,289
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде, Прочитај правила и прашај ако нешто не е јасно... ;)
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. SiPy`

  SiPy`
  Unstoppable

  2,203
  3,722
  23 Јуни 2015
  Машко
  Добредојде!
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,689
  2,437
  4 Јули 2013
  Welcomen :)
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. cele_x

  cele_x
  On your way to fame

  405
  539
  2 Септември 2012
  Машко
  Bienvenue ;)
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Boco1987

  Boco1987
  Gaining Experience

  84
  59
  25 Март 2017
  Машко
  Здраво
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. lumibi

  lumibi
  Intern

  46
  9
  5 Јуни 2008
  Dobre dojde.
   
  На shitpost101 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. prichina
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,349
 2. Remix
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,227
 3. saso28
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,182
 4. iMan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,252
 5. goaty
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,561
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...