• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdrav

  • Ја почнал/а темата l3mi
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

l3mi

Intern
20 мај 2007
8
0
www.enigmacafe.net
Pozdrav do site chlenovi i do IT Timot.
Kako i sekogas posleden doagam na ovaa tema, pa se chitame nekade po forumov
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,082
Мислења
838,110
Членови
29,002
Најнов член
DelankaOdKokonats
На врв Дно