• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdrav!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Јас сум Александар Петровски од Тетово. За форумов дознав сосема случајно барајќи информации околу антивирусите. Некои мои врсници можеби и ќе ме познаат кој сум. Поздрав до сите и се надевам на добри теми и мислења на форумов.
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво Александар и голем поздрав до Тетово.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,517
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно