• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pozdrav

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
3 мај 2007
17
0
jas se vikam bojan hristovski. samo sto se zacleniv na forumot. imam golemi ocekuvanja za forumot. vi posakuvam dobra rabota i sorabotka.
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
благодарам за прекрасните честитки и добредојде на форумот, се надевам дека ќе уживаш..
не заборавај да ги прочиташ правилата ;)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Welcome Бојан ;)
Се надевам на добра соработка :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,047
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно