1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поздрав :)

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од iMan, 29 Јануари 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. iMan

  iMan
  Intern

  41
  1
  1 Септември 2009
  Машко
  Здраво јас сум Дуле , членувам и на други форуми па се надевам дека убаво ке се дружиме :rolleyes:
  Поздрав!
   
 2. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 3. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
 4. Tunee

  Tunee
  Intern

  209
  4
  19 Јануари 2010
  Поздрав Дуле !:))
   
 5. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 6. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,439
  1,013
  8 Декември 2009
  Еве и едно Велкам од мене.:Dobredojde:
   
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  693
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 8. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,508
  25,577
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 9. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  791
  429
  29 Јануари 2009
 10. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,330
  981
  3 Декември 2008
  Машко
  Здрао Дуле! добредојде седни си и чувствувај се како дома.
   
 11. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 12. ChemicalAngel

  ChemicalAngel
  Gaining Experience

  794
  210
  24 ноември 2008
 13. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  914
  68
  18 Јуни 2009
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,019
 2. wERBAL
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,030
 3. dramallama
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  631
 4. monkeyThumbs
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,477
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...