• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdrav

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Zokata

Intern
15 октомври 2007
16
0
Еве да се преставам и јас. Се викам Зоран доаѓам од едно мало градче од Македонија:ups: .Од скоро време доаѓам на форумот па ете да се вклучам малку и јас.
Инаку работам со продажба на компјутери и компјутерска галантерија, во слободно време на Форуми и Интернет пребарувања.
Се надевам дека читајќи овдека ке можам уште повеќе да добијам нови знаења .
За сега толку па се слушаме на некои дискусии...
:bravo:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Поздрав и добредојде...
Штом подолго време си на форумот би требало да си запознаен со правилата, ако не прочитај ги пред активно да се вклучиш во дискусиите
Enjoy!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,264
Членови
29,470
Најнов член
drukqs
На врв Дно