• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pozdrav.org од nullx

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

nullx

Intern
17 мај 2007
56
0
www.perfectflow.org
Pozdrav од nullx

поздрав до свите кумановци овдека, а за други ич не ме гајле :LOL: иначе добар форум
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1,261
1,053
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
pozdraf i od mene do svi kumanovci a i do drugi :D:D odlican forum
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,851
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно