1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поздрав на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Buddy, 26 Декември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Buddy

  Buddy
  Intern

  11
  20
  26 Декември 2017
  Машко
  Silent Miner
  Поздрав до сите на форумот.
  Многу пати ве следев но немав доволно време да станам член и да се обидам да бидам активист на форумов.
   
  Astro, igor_igor и на SiPy` им се допаѓа ова.
 2. SiPy`

  SiPy`
  Unstoppable

  2,005
  3,353
  23 Јуни 2015
  Машко
  Касиерка без лак
  Добредојде! :) Повели, не се собувај.
  [​IMG]
   
  На Astro и JensenInterceptor им се допаѓа ова.
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,342
  20,837
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде, прочитај правила и прашај ако има нешто нејасно ;)
   
 4. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,032
  2,611
  2 Септември 2012
  Машко
 5. Buddy

  Buddy
  Intern

  11
  20
  26 Декември 2017
  Машко
  Silent Miner
  Фала и добро ве најдов :D
  Се надевам ќе се дружиме повеке.
   
  На Tajson му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  453
  571
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде и имај убав престој на форумот :).
   
 7. krema

  krema
  Professor

  6,762
  6,390
  24 Јуни 2009
  Машко
  Поздрав копачу :D
  Нека е со лесно :)

  Mining Bitcoin
   
 8. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  474
  240
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
  Добредојде бади. :)
  Штом порасна биткоинот, ти се појави. :D
   
 9. Hanzo

  Hanzo
  Gaining Experience

  55
  64
  27 Септември 2017
  Машко
Слични теми
 1. peromk
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,534
 2. bace
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,009
 3. Cevi
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,512
 4. morb73
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  935
 5. ново дете
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  686
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...