• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздрав , ИТ момци.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

howitz

Intern
13 ноември 2007
9
0
Еве да се зачленам и јас на првиот мк ит форум.
Само напред ја имате мојата поддршка.

Во ИТ индустријава не сум нов , одамна сум , зборам за оваа во МК , односно работиме со хардвер и малопродажба во скопје.
Да не експонирам поради спам причини ќе остане остатокот во приватност. Одамна сме на пазаров, па кому треба совети слободно нека праша.

Поздрав.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Тоа брате, што повеќе хардвераши на форумов.
Биди поздравен...па да зоработуваме и на друго поле.:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,921
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно