1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поздрав до сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од ново дете, 11 oктомври 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ново дете

  ново дете
  Intern

  4
  10
  7 oктомври 2017
  Машко
  До форумов стигнав случајно барајќи нешто по интерет,и сакам да ви кажам дека сум пријатно изненаден од информациите,и атмосферата на форумов.
  Поздрав до сите .
   
  На BEST, dzunko, Astro и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  Атмосферата е лудница :crazy:
  Имај пријатен престој :hay:
   
  На BEST, dzunko, Astro и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,279
  12,325
  2 Август 2012
  Машко
  Ние сме све убај деца овдека.
  krale и Avid живцираат ама лесно им се наоѓа крајот :)
   
  Војвода, Harrabed, ново дете и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,057
  2,960
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде ново дете. :)
   
  На ново дете му/ѝ се допаѓа ова.
 5. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,255
  4 Јули 2013
  Добредојде и имај оТличен престој :)
   
  На ново дете и JensenInterceptor им се допаѓа ова.
 6. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,125
  596
  6 Јануари 2012
  Машко
  Добредојде нови :)
   
  На ново дете му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,228
  24,000
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде ново дете! ;)
   
  На ново дете му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Добродојде.
  Треба да научиш неколку правила тука ама сигурен сум дека нема да имаш проблем.

  Туку, ме мачи една мисла околу никнејмов твој. Како ќе бидеш ново дете после пола година рецимо? Или за 10 години кога ќе пораснеш а? Или за 40 години, па ли ќе бидеш ново дете?
   
  На turbiny, ново дете, BEST и уште 3 други им се допаѓа ова.
 9. bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,685
  2,662
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  Добредојде ново дете,
  Исто како што кажа @FLEGMA
  Допунски и Авид збори со умерена доза сарказам :) плус реалистично.

  Не му одговарај на прашањето.

  .
   
  На ново дете и FLEGMA им се допаѓа ова.
 10. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Остајте го Авид аман. Океј си е човекот
   
  На ново дете му/ѝ се допаѓа ова.
 11. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  131
  108
  8 oктомври 2016
  Тој можеби е ОК, ти ги мешаш брзините.
  Он: Добредојде за новото дете :)

  Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
   
  На ново дете му/ѝ се допаѓа ова.
 12. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  292
  269
  10 Јуни 2011
  Машко
  На ново дете му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. bace
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,053
 2. Cevi
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,631
 3. Ивица
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,508
 4. Crooks
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  447
 5. Pece Elektronika
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,599
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...