• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздрав до сите

  • Ја почнал/а темата Chejo
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Chejo

Intern
6 мај 2007
43
1
Скопје
Ајде да се претставам, ја сум Никола од Скопје. Имам 17 години големо ИТ искуство и тука сум за тоа искуство да го поделам со вас.:) :)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво Никола добрододојдени се сите оние кои сакаат да го споделат своето искуство и знаење :bravo:
Се надевам дека многу ќе се дружиме :cool:
И да не заборавам голем welcome до тебе и до сите членови на нашиот а се разбира и ваш форум :eek:brazovan:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,177
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно