• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздрав до сите

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

peromk

Intern
17 декември 2007
39
0
Поздрав до сите на форумов,
само што се регистрирав пред малку
и морам да кажам дека многу сум задоволен од истиот.
Во споредба со други форуми каде што бев претходно (кои патем изобилуваат со доста флупости) може водат да му носат :bravo:

Поздрав,
:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,365
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно