• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздрав до Лугола

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Забележав дека се повеќе и повеќе членови на Лугола се регистрираат на форумов... епа затоа, момци и девојки(се надевам има), Ви посакувам добредојде на Македонски ИТ форум...
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Поздрав до Лугола и од мене.
Ви посакувам пријатен престој на вистинското место за ИТ муабети :)
 

gemidjy

Intern
14 април 2007
50
0
Хаха, благодариме, почестени сме ;)

Поздрав,
се гледаме на Феит за скоро (ако има некој од Феит тука)
 

dr3amX

Intern
6 мај 2007
11
0
Хелоу од Лугола член :D . Се множиме хехе. 10x за поздравите
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,047
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно