• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поздраф

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DeathWish

Intern
14 септември 2007
58
0
Поздрав

Форумот е супер мене лично ми се допаѓа и се надевам дека ке се дружиме.
поздрав
 
M

Mr.Alien

Гостин
Добредојде
Добро нам дошао
Wellcome
Willkommen
Merdita
Welkom
歡迎
Добро пожаловать
Bienvenue
Välkomnande
Benvenuto
Υποδοχή
ترحيب
:dobredojde:

woah...пена ми фати устава. BTW, интересен аватар.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,007
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно