Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Powerline Ethernet адаптер Zyxel G.hn 2 (сет од 2).

Cika

Practice makes perfect
8 декември 2009
2.741
1.578
Cika додаде нов оглас:

Powerline Ethernet адаптер Zyxel G.hn 2 (сет од 2). - 4.000 ден.

Продавам 2xPowerline Ethernet адаптер, Zyxel G.hn 2, го користев пола година низ дома како солуција за стабилна конекција за HTPC, веќе не ми треба зашто се префрлив на Mesh WiFi (TP Link Deco m4).

b09cynsmqj.main.jpg


Појаснување: Овие адаптери служат за да...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно