Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено PowerColor RX 5700 XT

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
638
1.109
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

PowerColor RX 5700 XT - 7.000 ден.

Продавам графичка карта PowerColor RX 5700 XT,редовно одржувана и чистена,без никакви проблеми или мани.Може да тестираме што сакате без проблем,ја продавам поради надоградба на појака графичка карта.

Цена фиксна 7000 денари
Контакт ПППогледнете го атачментот 137040

Видете го целиот оглас...
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
638
1.109
Скопје
Само денеска ЕКСТРА ЦЕНА 5000 денари,доколку не се продаде до утрешниот ден,се трга од продажба.

НЕ РЕЗЕРВИРАМ ОДМА ДА ЗНАЕТЕ,ПРВ ДОЈДЕН ПРВ УСЛУЖЕН.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.008
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно