Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.826
Скопје
tomi додаде нов оглас:

PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB - 315 €

PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB​

 • Led switch ( свети Red Dragon на самата карта во црвена боја)
 • Големо и масивно ладење со голем heatsink обложен со бакар на целата површина
 • Перфектна состојба, ниски температури и перфектни фанови
 • Може проба на лице место

Нова количина 4 графички на лагер

Цена: 330 евра

Black Friday cena: 315 евра ( цената важи до крајот на неделата или до трошење на залихите)

Цената е...

Видете го целиот оглас...
 

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.826
Скопје
Последна количина, нема да има повеќе...Останаа уште 2 графички нека одат по 310 евра форумска цена... на реклама5 си се 350...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно