1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено PowerBox SY-120 + PSU

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 17 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,112
  3,779
  5 Декември 2009
  Машко
  Продавам ново куќиште PowerBox SY-120 + PSU 200W real.

  [​IMG]

  Цена: 950 денари.
   
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  966
  507
  15 Декември 2013
  Машко
  резервирај, го купувам
   
  На olikomerc и StalkeR им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,112
  3,779
  5 Декември 2009
  Машко
  Продадено на Марио!
   
  На Mario.Bog и olikomerc им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,584
  3,524
  11 Декември 2008
  Машко
  љубов на прв поглед :D
   
  На Deksa и Mario.Bog им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. chemioftw
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,049
 2. StalkeR

  Продадено PowerBox 700W

  StalkeR, 9 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  233
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...