• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Power Spy проблеми...

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
pred nekoj den instalirav power spy na kompjuterot... sega sakam da go izbrisam no nemozam da go najdam kade e, mi javuva deka go nema vo kompjuterot, a gore desno vo kosot mi sto znak(pogolem) i ima na nego da go kupis programot ili continue evaluation( koga straknes na ova isto kako da ne si straknal.. ) ?
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
901
75
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Инсталирај ја Your Uninstaller 2008,провери со неа и после тоа исчисти се во регистрите што останало од него.
Но пред тоа исклучи го тој процес.
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2.365
198
Najverojatno toj program so si go instaliral e namenet za reklamirenje na samoit sebe (demek ti nasol nekoi virusi i treba da go kupis). Toa ti e cist adware i treba da se izbrise.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.468
Мислења
901.588
Членови
32.173
Огласи
550
Најнов член
COOLak
На врв Дно