• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Power Soccer

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Ја играм веќе 3 месеци и можам да кажам дека за онлајн игрица е супер...
Кој ја има видено играва да се поврземе да изиграме некој меч ?!

Ако не знаете ништо за играва прочитајте повеќе тука или видете ја на главната страна .
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,718
Мислења
849,335
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно